شرق نوا

ملودیهای پاییزی و عاشقانه ی پیانو در آلبوم جدید ترکیه ای Sonsuzluğa (To Eternity)

 Piano Turca – Sonsuzluğa (To Eternity) 2016 | Exclusive Release

piano-turca-sonsuzluga-to-eternity-2016

آلبوم موسیقی Sonsuzluğa (To Eternity) تا ابــد عنوان دومین و جدیدترین اثر پروژه ی موسیقی ترکی Piano Turca  ( پیانو تورجا ) بعد از آلبوم Hayal به حساب می آید. این اثر مشتمل بر دو بخش است که بخش اول حاوی ۲۰ قطعه ی بی کلام بصورت تکنوازی پیانو و بخش دوم شامل همان قطعات با اجرای سمفونیک است. ملودی های نسبتاً غمگین و آرام که مناسبت خاصی با روزهای سرد پاییز و خاطرات آن دارد. هم اکنون این آلبوم برای نخستین بار در فضای مجازی با کیفیت اورجینال ۳۲۰ از اولین و تنها مرجع دانلود آثار بی کلام ترکیه ای Turk.SONGSARA معرفی و منتشر می گردد.

piano-turca-sonsuzluga-to-eternity-2016-t

 • امتیاز
 • 13,907 بازدید
 • 5 نظر
 • RaMt!N
 • ۲۷ مهر ۱۳۹۵
دیدگاه کاربران
 1. سلام آقای حمید
  لطفا این پیام را منتشر نکنید…
  بدون مقدمه ….
  من می دانم شما گروهی از جوانان باغیرت و هنرمند ایرانی هستید که در سایت سانگ سرا فعالیت می کنید….
  می دانم و باعث رضایتم است که در فضای مجازی عضو گروه شما هستم و با موسیقی دانان جوانی آشنا شدم که هدف آنها اشاعه موسیقی ارزشی است ….
  مطمئن هستم که در کنار موسیقی بیکلام و کلاسیک، ساز ایرانی و هویت ایرانی برایتان چقدر مهم است…
  درک می کنم وطن با همه داشته هایش از مناسبت های ملی تا مذهبی چه مقدار از طرف شما پاس داشته می شود…
  آشنا هستم مسیر حرفه ای را دنبال می کنید و این بخش از سایت که اولین بار است که مشاهده کردم به منظور گروه بندی دسته ای از ملودی ها است که در فرهنگ و زبان آذری شما معنی دارد و یک سبک به شما می رود ….
  اما نمیتوانم درک کنم و بپذیرم پرچم کشوری دیگر در الگوی معرفی صفحه یک سایت ایرانی باشد؟!!!!!!!!
  خصوصا اینکه اکنون سیاست مداران این سرزمین در مسیر صلح قدم برنمیدارند البته که مردمان محترمی در این سرزمین زندگی می کنند..
  برای معرفی این بخش در آرم سانگ سرا که مرا به یاد حرکت رخش (اسب و یا غزالی) در ملودیهای موسیقی می اندازد، خلاقیتی بهتر از انتخاب پرچم ترکیه وجود نداشت؟! هر چند که تمام موسیقی ها از این کشور باشد؟
  ….. .

  • با سلام همانطور که استحضار دارید این بخش منحصراً به موسیقی بی کلام ترکیه ای اختصاص دارد. از طرف دیگر بحث سیاست با هنر بسیار متفاوت است و نمی شود هنر و هنرمندان یک کشور را صرفاً بخاطر سیاست های غلط مسئولان آن کشور در قبال حوادث منطقه نادیده گرفت. ما کاری با سیاست نداریم برای ما مهم موسیقی است کاری نداریم آهنگساز آن اهل کدام کشور است کاری نداریم چه مذهب و عقیده ای دارد. مطمئن باشید هنرمندی که بتواند با موسیقی خود مخاطب را جذب کند زیبایی های خلقت را بخوبی درک کرده و به یگانگی خداوند ایمان قلبی دارد. در خصوص پرچم ترکیه در لوگوی این بخش هم در ابتدای پاسخ اشاره کردم که صرفاً بخاطر انتشار آثار ترکیه ای این علامت قرار داده شده تا مخاطب با پیش زمینه ی ذهنی از محتوای این بخش ، آثار معرفی شده را دریافت کند. همواره از عقاید نژادپرستانه دور بوده و هستیم . با هر زبان و قومیتی ابتدا خود را ایرانی میدانم تا ترک یا آذری ! و اگر محبوبیت بالای موسیقی ترکیه ای در میان مخاطبان ایرانی وجود نداشت این بخش آغاز به کار نمی کرد. خواهشمندم از هر گونه حواشی دوری کنیم. با سپاس

   • در تائید فرمایش شما منم میخواستم مطلبی عرض کنم
    بنده به موسیقی ترکیه بسیار علاقه دارم و در عین حال از فیلم و سریال های ترکیه خوشم نمیاد
    یا مثلا خیلی از سیاست های منطقه ای اعراب را دوست ندارم و در عین حال از ادبیات و موسیقی عرب لذت میبرم.

    امیدوارم سایه نژادپرستی از خاورمیانه کنار برود

 2. لینک فایل خراب است اصلاح فرمایید

  • با سلام لینک دانلود تصحیح شد …کپی مطالب بدون ذکر منبع به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و سایت سانگ سرا هیچگونه رضایتی ندارد